צור קשר הדף האישי שלי הרשם כיועץ הרשם כמתגבר/יועץ הצטרף כחבר אודותנו דף הבית
חיפוש
 
חיפוש מתקדם
 

התחבר למערכת
משתמש:   
סיסמה:       
שכחת את סיסמתך?
רוצה להצטרף? הרשם כאן
כניסת משווקים והצטרפות לתכנית

רגשי (762)
שאיפות ואמביציות,   הגירה/עליה/תושב חוזר,   ועוד...
פיזי (707)
השתלות,   מוגבלות פיזית,   ועוד...
כלכלי (215)
אבטלה וקריירה חדשה,   ועוד...
מערכות יחסים (243)
משפחה וזוגיות,   חברים,   ועוד...
 
אודותנו

Real Overcomingאנו, ב-  הקמנו את האתר במטרה לשפר איכות חיים ולהקנות דפוסי מחשבה חיוביים בעזרת ניסיונם של אחרים. באתר ישנם מתגברים רבים המספרים כיצד התמודדו ומצאו פתרון ודרך כדי להתגבר על קשיים ומכשולים בחייהם. כל אלה מוגשים אליך בסרטוני וידיאו. באמצעות הצפייה בסרטונים אלו והתייעצות אישית, יש באפשרותך להעשיר את עצמך ולהתעצם מניסיונם של המתגברים.

מעבר לעובדה שהמתגברים חוו חוויות דומות, יש לזכור שהם אף הצליחו להתגבר על אותם הקשיים, ולפיכך הם מדברים מתוך ניסיונם אישי. כשאנו מדברים על קשיים או מכשולים, כוונתנו אינה רק למשברים קשים אלא גם לבעיות יומיומיות שהופכות את החיים לפחות נוחים ומהנים. הסיפורים באתר אינם מופנים לקהל יעד מסוים. הם מופנים לכל מי שזקוק להכוונה כדי להתגבר על האתגרים בהם הוא מתמודד ולכל אדם המעוניין להעשיר את עצמו בתחומים שונים מתוך ניסיונם של אחרים. כמו כן, מתוך צפייה בסרטונים ניתנת לך הבינה לבחור בנתיבים נכונים ומוצלחים שיובילו אותך בבטחה ליעדיך.

אתרנו, www.realovercoming.co.ilמציע מגוון רחב של סרטוני וידיאו. הסרטונים מסווגים על פי קטגוריות על מנת לאפשר איתור מהיר וצפייה בסרטונים הנוגעים לתחומים הרלבנטיים לצופה. חלק מהמתגברים משמשים גם כיועצים באתר. הם משתפים את הגולשים בפרטים נוספים על התגברותם ומספקים פתרונות לאנשים הסובלים ממגוון בעיות. תהליך זה מתבצע באמצעות טכנולוגיית "וידיאו צ'ט". אנו מגייסים מתגברים חדשים כל העת כדי להעלות סיפורים חדשים לאתר. מטרתנו היא לספק מצע של תקווה ותמיכה וכמובן גם מידע שימושי בתוך מאגר של סיפורי הצלחה שמתרחב כל העת.

האינטרנט הוא כלי תקשורת המאפשר גישה לכל אחד - לפיכך, לעיתים הוא מספק גם מסווה של אנונימיות. אנשים עלולים לנצל את האינטרנט לרעה. עובדה זו מעמידה בספק את יכולתו של הגולש להאמין למידע שהוא מקבל באמצעות האינטרנט. כדי להתגבר על בעיה זו, אנו, ב- Real Overcoming, יוצרים קשר אישי עם כל מתגבר ומפעילים בקרת איכות מדוקדקת. ובכל זאת, אין באפשרותנו לבדוק את אמינות הדברים במאת האחוזים.

האתר שלנו מיועד לאנשים מכל אורחות החיים. מטרתנו המוצהרת היא להעניק העצמה לכל מבקרי האתר ולהגיע לכל אחד שזקוק לסיוע כדי להתגבר על אתגרים בחיים על מנת להפוך את חייו למאושרים ולבריאים יותר.

 יעקבי יוניברסל ייזום והשקעות בע"מ, הלפיד 12, קרית מטלון, פתח תקווה, 03-9191197.

            הרשם כמתגבר               הרשם כחבר                    לדף הבית

 

דף הבית  |  אודותנו  |  הצטרף כחבר  |  הרשם כמתגבר  |  הרשם כיועץ  |  שאלות נפוצות  |  הצהרת פרטיות  |  שלח לחבר 
  ® 2005 Real Overcoming.com. All rights reserved.                                             Site Map                                                                        Powered By EcomTrade